Ana Sayfa
Yazarlar
Kategoriler
Sayılarımız
Künye
İletişim
 

 

 

SAYI : 100 - YAZAR : Ali Nejat Ölçen Geri Tavsiye Et Yazdır


AYYILDIZLI BAYRAĞIMIZI İNDİREN R.T.ERDOĞAN’DIR

Ali Nejat Ölçen

Ayrıntılarla uğraştığımız için olayların kayna-ğındaki geneli görmekten uzaklara düşmekteyiz. Kürt kökenli yurttaşlarımızı, Aydınlık gazetesi yazarı Mustafa Mutu’nun değimiyle Narkotik terör örgütü PKK ve onun TBMM’ne giren ağababalarının, ABD’nin kucağında özerklik talepleri, egemen oldukları Kürt kökenli yurttaşlarımızı acımasızca sömürmeleri içindir. O ağababaları ve TBMM’deki uzantıları, köy satıp köy satın aldıklarını yadsıyabilirler mi?

Kürt kökenli yurttaşlarımızı köyleriyle birlikte satan ya da satın alan ağababalarının beslediği PKK, Anadolu’muzun Güneydoğu bölgesini işgal edecek kadar azgınlaşmışsa bunun baş sorumlusu R.T.Erdoğan’dır. Güneydoğu Anadolu’da Türkîye Cumhuriyeti Devleti yoksa bunun sorumlusu R.T.Erdoğan’dır

Mustafa Kemal Atatürk’ün ordusu Misak-ı Milli sınırlarımızı ve varoluşumuzun simgesi bayrağı-mızı koruyamaz duruma indirgenmişse böylesi ihanete yol açan kişi R.T.Erdoğan dır.

Ay Yıldızlı Bayrağımızı gönderden indiren o aldatılmış kişi değildir, kimse onu suçlamaya kal-kışmasın. Ay Yıldızlı Bayağı’mızı gönderden indiren kişi R.T.Erdoğan dır.

 

   alinejat@olcen.net Tasarım ve Programlama Pusulanet  
webmail