Ana Sayfa
Yazarlar
Kategoriler
Sayılarımız
Künye
İletişim
 

 

 

Kategori : HUKUK
<< < 1 2 3 4 5 > >>

SÜBYE

15 Temmuz 2015 günü TBMM'de onaylanan 6551 yasa PKK ve onun suç olmaktan çıkarmaktadır. İhanetin suçsuzluğunun kabulüdür bu.
»»


10 AĞUSTOS CB SEÇİMİ KISKACINDA TÜRKİYE

Yüksek Seçim Kurulu başbakanın seçime katılmasına kara vererek AKP'nin yan kuruluşu olduğunu kanıtlamış ulusal iradeyi gasp etmiştir.
»»


İŞÇİPARTİSİNE DÜŞEN GÖREV

SK'nın başbakan olarak RTE'nin CB seçimine verdiği katılma kararı Anayasa Mahkemesi uygun görerek ı ulusal iradenin gaspını onaylamış ve kendisiyle çelişkiye düşmüştür. Anayasanın ulusal iradenin gaspını uygun bulması hukukun eşitlik ilkesini hiçe saymaktır o nedenle nedeniyle hukuk ve ahlak dışı bu seçim bir siyasal parti tarafından da boykot edilmeli. Bu parti İşçi partisi olabilir..
»»


NURAY TANRITANI'IN KİŞİLİĞİ

DPT Uzmanı'nın doğru sözlülüğü kişiğinin ayrılmaz bir niteliğidir. Genel Kurmay Başkanlı binasına yakın bir konumda arabası içinde beklerken bir askerin buna engel olmasını Genel Kurmay Başkanlığını e-mail iletisiyle bildirir. Genel Kurmay Başkanlığından, duyarlılığı nedeniyle kutlayan bir yanıt almıştır. Sivil kurumlarımızın bunu örnek alması dileğimizle:
»»


SİLİVRİ ZİNDANI'NDAN MEKTUP

Neyle suçlandığını bilmeden 3.5 yıldır Silivri zindanında E.Kurmay Albay'ın yazısı AKP iktidarının oluşturduğu faşizmin hukunundan canlı bir kesittir.
»»


ÜLKEMİZDE FAŞİZM HUKUNUN DOĞUŞU

AKP'nin faşizm hukuku uzun erimli bir sürecin sonucudur
»»


ÇANKAYA YARGILANMALI,DEVLET SAHİPSİZ

Çankaya'daki kişi Devletimize sahip çıkmamakta görevini dikkate almamakta, ülkedeki karmaşaya seyirci kalmaktadır. Faşizmi n hukukunu oluşturan yasaların tümünü onaylamıştır. Yargı karşısında bunun hesabını vermelidir.
»»


MİLLETVEKİLİ TUTUKLULUĞU MİLLÎ İRADE GASPIDIR.

Kişi milletvekil seçildiği anda dokunulmazlığını kazanmıştır. Tutuklanmasına kim karar vermişse Anayasal suç işlemiştir. Bunun hesabı bir gün sorulacaktır.
»»


KUBİLAY'IN YAZGISI BİR UYARIDIR

Islam, mezhepler arası kanlı savaş aracı olmaktan kurtulmalıdır. Hiç kimse bir diğerini farklı inancı yüzünden yaşamaktan yoksun bırakma hakkına sahip olamaz. AKP gibi siyasal iktidarlar kin ve husumetin kaynağı olursa, o ülke kendisini karmaşanın sürkleyeceği kan gölünde bulur. Her ulusun yokoluşu böyle başlamıştır.
»»


ÇANKAYA'YI GÖREVE ÇAĞRI

Cumhurbaşkanı seçilen A.Gül, Devletimize sahip çıkmamaktadır.Baş sorumlu odur. Erdoğan'ı görevden alması gerekir .
»»

<< < 1 2 3 4 5 > >>
 

   alinejat@olcen.net Tasarım ve Programlama Pusulanet  
webmail