Ana Sayfa
Yazarlar
Kategoriler
Sayılarımız
Künye
İletişim
 

 

 

Kategori : İÇ POLİTİKA
<< < 2 3 4 5 6 > >>

10 AĞUSTOS'UN GETİRDİĞİ DİKTATORYA DEMİRE''DEN KOPYA:BAŞKANLIK SİSTEMİ

7 yıl önce her tarafta kargaşa var diyen Başbakan Demirel, ancak başkanlık sistemini önermişti. Kargaşayı devlet mi yaratıyor devleti yönetenler mi?in reforma ihtiyacı var mı. Devlet kendisi mi kargaşayı yaratıyor devleti ele geçiren siyasal iktidarlar mı?
»»


AKP'Yİ İKTİDARA GETİREN BİZLERİZ

Aydın geçinen kişiler birbirleriyle didiştikleri ortak karara ulaşamadıkları içindir ki, AKP gibi gerici siyasal partilerin iktidarlarından yakınmakla yetiniyor, zaman yitiriyoruz.
»»


AYDINLARIMIZ BİRBİRİNE YABANCILAŞIRKEN

Aydınlarımız okyanusta birbirinden uzak adacıklar gibidir. Dört aydın bir araya geldiğinde 3 hizip doğabilir.
»»


MİLLÎ İRADE SOYGUNU

Köyenstitüleri, Halkeveri kapatılmasaydı Türkiye'miz bugünün gericileri tarafından işgale uğrar mıydı, ABD siyasetimize, ekonomimize egemen
»»


ŞERİAT KISKACINDA

Şeriat kıskacından Türkiye kurtulacaktır yarın, yarından da yakında. Türkiye'miz zamanla yarışacak kuşakları yetiştireceği için. Gericilik her zaman tarihin gerisinde kalmıştır.
»»


10 AĞUSTOS CB SEÇİMİ KISKACINDA TÜRKİYE

Yüksek Seçim Kurulu başbakanın seçime katılmasına kara vererek AKP'nin yan kuruluşu olduğunu kanıtlamış ulusal iradeyi gasp etmiştir.
»»


AYDINLIK GAZETSİNDE ,IŞİD VE PKK'YI NİTELEYEN İKİ YAZI

PKK terör örgütü değil, Adadolu'muzu paylaşmayı amaçlayan emperyalizmin silahla donattığı milis gücüdür. IŞİD'mde norkotik örgüt olduğunu kanıtlıyor Mustafa Mutlu
»»


BAYRAĞIMIZI İNDİREN, R:T:ERDOĞAN'DIR

Kürt kökenli Yurttaşlarımız kötüye kullanan aşiret ağalarını R.T.Erdoğan kendisinin Cumhuriyet karşıtlığına ortak etmeyi amaçlamış görünüyor. Ülkemizin en sakıncalı kısır döngülerinden biri o nedenle AKP iktidarıdır.
»»


TARIMDA YIKIM, VAROŞLARI,VAROŞLAR DA AKP'Yİ DOĞURDU

Ülkemizde Tarım çökerse her şeyimizi yitiririz. Kendisini besleyemeyen bir Türkiye emperyalizmin kucağında ölüme mahkum olur
»»


İŞÇİPARTİSİNE DÜŞEN GÖREV

SK'nın başbakan olarak RTE'nin CB seçimine verdiği katılma kararı Anayasa Mahkemesi uygun görerek ı ulusal iradenin gaspını onaylamış ve kendisiyle çelişkiye düşmüştür. Anayasanın ulusal iradenin gaspını uygun bulması hukukun eşitlik ilkesini hiçe saymaktır o nedenle nedeniyle hukuk ve ahlak dışı bu seçim bir siyasal parti tarafından da boykot edilmeli. Bu parti İşçi partisi olabilir..
»»

<< < 2 3 4 5 6 > >>
 

   alinejat@olcen.net Tasarım ve Programlama Pusulanet  
webmail