Ana Sayfa
Yazarlar
Kategoriler
Sayılarımız
Künye
İletişim
 

 

 

Sayı 100  - Eylül 2014
1 2 > >>

10 AĞUSTOS CB SEÇİMİ KISKACINDA TÜRKİYE

Yüksek Seçim Kurulu başbakanın seçime katılmasına kara vererek AKP'nin yan kuruluşu olduğunu kanıtlamış ulusal iradeyi gasp etmiştir.
»»


AYDINLIK GAZETSİNDE ,IŞİD VE PKK'YI NİTELEYEN İKİ YAZI

PKK terör örgütü değil, Adadolu'muzu paylaşmayı amaçlayan emperyalizmin silahla donattığı milis gücüdür. IŞİD'mde norkotik örgüt olduğunu kanıtlıyor Mustafa Mutlu
»»


BATI'DA ERMENİ SORUNU-ERMENİLERİ KESTİK Mİ?

Dünyasının hiç bir ülkesinde tarih kurşun kalemle değil kurşunla ve kılıçla yazılmıştır. Batı, hiç bir ülkeyi soykırım ile suçlama hakkına sahip olamaz onlar da kendi tarihlerini kanla yazdılar.
»»


BAYRAĞIMIZI İNDİREN, R:T:ERDOĞAN'DIR

Kürt kökenli Yurttaşlarımız kötüye kullanan aşiret ağalarını R.T.Erdoğan kendisinin Cumhuriyet karşıtlığına ortak etmeyi amaçlamış görünüyor. Ülkemizin en sakıncalı kısır döngülerinden biri o nedenle AKP iktidarıdır.
»»


CEHALET+İHANET+CİNAYET ÜÇGENİNDE İSLAM DÜNYASI

Emevilerle başlayan Abbasilerle onları izleyen Osmanlı ile devam eden cinayetler,ihanetler ve cehaletler sarmalından İslam dünyası kendisini nasıl ve ne zaman kurtaracak. Petrol tükenince İslam'a kim sahip çıkabilecek?
»»


EKMELETTİN BEY'İN PE ŞİNE TAKILMAK

10 Ağustos CB seçimi sonucu saptanmış seçimdir hukuk dışıdır ahlak dışıdır ve de kimsenin tanımaığı Ekmelettin adındaki bir kişinin CHP-MHP ortaklığıyla aday gösterilmesi ulusal iradeye saygı noksanlığıdır.
»»


HALKI KOŞULLADIRIYOR MEDYA

Ülkemizde gazete yazarlarının yüksek kerpiç duvarlarını aşarak onlara ulaşamazsınız. Hiç birine yanlışlığını kabul ettiremezsiniz. Yanlışlık yapmak özgürlüğüne sahiptirler.İşte iki örnek:
»»


SOKRATES İLE İKTİDAR ÜZERİNE SÖYLEŞİ

AKP kendisi için iktidar. Oysa siyasal partiler ulus için devlet için iktidar olmalılar. O nedenle AKP adaletsiz kalkınmasız partiye dönüşmüştür. Sokrates demokrasiyi özümsememiş olmamızın sorunu mu bu? Söyle bize..
»»


TARIMDA YIKIM, VAROŞLARI,VAROŞLAR DA AKP'Yİ DOĞURDU

Ülkemizde Tarım çökerse her şeyimizi yitiririz. Kendisini besleyemeyen bir Türkiye emperyalizmin kucağında ölüme mahkum olur
»»


TBMM'NİN GİZLİ CELSELERİNDE MUSTAFA KEMAL

Mustafa Kemal emperyalizmi işgalci devletlerine diz çöktürürken bugün emperyalizm karşısında diz çöken bir iktidarın ülkemize sahip olması mümkün mü?
»»

1 2 > >>
 

   alinejat@olcen.net Tasarım ve Programlama Pusulanet  
webmail